15 Haziran 2016 Çarşamba

11-12-13 Haziran 2016; Bodrumda..

Aylar öncesinden alınan biletle sonunda Erman ve Pelin'le Bodrum'daydık!

Herkes de bir heyecan bir mutluluk! Ankara'dan 3 günlüğüne de olsa kaçış bünyemize iyi geldi :) Gitmeden yapılacaklar, görülecekler, yenecekler kısacası planlar planlar :)

Cumartesi sabah Arşipel'de kahvaltı, sonrasında annemlerde kahve, Samiyle Erman sebze pazarına, Pelinle ben çaput pazarına, Deniz erkeklerle saç traşına, öğlende Meteor'a deniz sezonunu açmaya, oradan kısa bir Ortakent'e babaanneye, akşam Deniz'i annemlere bırakarak Fener Restorana..
Pazar Sabah Çıngıl'da kahvaltı, sonrası Gümüşlük Arriba, tüm kardeşlerle buluşma, akşamına Özbalcı'da pidelerle mutluluk, akşama kız kıza balkonda köpük parti..
Pazartesi Tel Dolap'ta kahvaltı, Camel Beach Akpınar Kafe'de deniz, sonrası toplanma, vedalaşma, Bodrum sokakları, Sakallı'da köfte... diyerek sözü fotoğraflara bırakıyorum..... 

 


1 yorum:

 1. Harika bir blogunuz var. Bloglar Yarışıyor kampanyası ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, mansiyon ve promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde 3.kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707

  YanıtlaSil